Sirius - Žlutá pryskyřicová emulze - MUDr. A.S. Zalmanova – 250 ml

Kód: 0877
454 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Obsahuje čistý a vysoce kvalitní pryskyřicový olej smíchaný s ricinovým olejem. Kyselina olejová obsahuje poly- nenasycené mastné kyseliny, aktivně váže volné radikály. Brzdí proces stárnutí, přispíva k odvádění toxinů přes pokožku. Napomáha při snižovaní krevního tlaku, trombóze a reumatu. Zvyšuje odolnost proti nachlazení a v chřipkovém období.

Vhodným způsobem doplňuje léčbu vysokého krevního tlaku, zvyšuje odolnost při nachlazení a v chřipkovém období. Udržuje pokožku v dobrém stavu, mění vzhled pomerančové kůže, vzpružuje pohlavní sílu, příznivě působí na metabolismus tuků.

Vhodná k použití: při vysokém krevním tlaku, trombóze, reumatu, neuritidách, exostozách, má silný analgetický účinek, posiluje svaly, povzbuzuje pokožku k samočištění

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Borovicová pryskyřice, ricinový olej, voda, kyselina olejová, pryskyřicový terpentín

Způsob použití: před použitím zatřepat a rozpustit ve vodě 10ml - 15ml emulze, při teplotě vody 36-37°C na 10-15 minut, opakovat 10-15x každý druhý den

Objem: 250 ml

Země původu: Rusko

Alexander S. Zalman (1875- 1965) byl prominentním ruským lekářem. Jeho celoživotní práce se stala obrovským přínosem k rozvoji přírodního léčení. Zalman získal 3 lékařske diplomy v Rusku, Německu a v Itálii. Plynule ovládal 5 světových jazyků a svůj život zasvětil lékařskému výzkumu a medicíně. Působil na mnohých klinikách největších evropských měst. Studoval balneoterapii podle lékaře Kneippa u profesora Erba Valinskeho. Napsal 3 knihy, ve kterých popsal výsledky léčby chronických onemocnění na podkladu skutečných výzkumů. Základem jeho teorie je kapilární systém, který je alfou a omegou vývoje a léčby všech nemocí. Jeho léčebná metoda s použitím žluté a bílé pryskyřicové emulze ukázala vynikající výsledky a byla přijatá francouzským ministerstvem zdravotnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěny do koupele
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: