Bílá pryskyřicová emulze - MUDr. A.S. Zalmanova – 500 ml

Kód: 0878
617 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2020
Položka byla vyprodána…

Prostředek do koupele, který zamezuje predčasnému biologickému stárnutí, napomáha celkovému uvolnění organismu, obnovuje látkovou výměnu a zlepšuje stav pokožky, která se stáva hladkou a jemnou. Pravidelné používání ve vaně napomáha celkovému zlepšení emocionálního stavu a pomáha při hubnutí.

Vhodným způsobem doplňuje léčbu vysokého krevního tlaku, zvyšuje odolnost při nachlazení a v chřipkovém období. Udržuje pokožku v dobrém stavu, mění vzhled pomerančové kůže, vzpružuje pohlavní sílu, příznivě působí na metabolismus tuků.

Vhodná k použití: zvyšuje arteriální tlak při stenokardii, při artritidě a neuritidě, reguluje činnost ledvin, regeneruje svaly a krevní oběh, při dlouhotrvajících onemocněních

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Borovicová pryskyřice, dětské mýdlo, voda, kyselina olejová, pryskyřicový terpentín 

Způsob použití: Způsob použití: před použitím zatřepat a rozpustit ve vodě 10ml - 15ml emulze, při teplotě vody 36-37°C na 10-15 minut, opakovat 10-15x každý druhý den

Objem: 500 ml

Země původu: Rusko

Alexander S. Zalman (1875- 1965) byl prominentním ruským lekářem. Jeho celoživotní práce se stala obrovským přínosem k rozvoji přírodního léčení. Zalman získal 3 lékařske diplomy v Rusku, Německu a v Itálii. Plynule ovládal 5 světových jazyků a svůj život zasvětil lékařskému výzkumu a medicíně. Působil na mnohých klinikách největších evropských měst. Studoval balneoterapii podle lékaře Kneippa u profesora Erba Valinskeho. Napsal 3 knihy, ve kterých popsal výsledky léčby chronických onemocnění na podkladu skutečných výzkumů. Základem jeho teorie je kapilární systém, který je alfou a omegou vývoje a léčby všech nemocí. Jeho léčebná metoda s použitím žluté a bílé pryskyřicové emulze ukázala vynikající výsledky a byla přijatá francouzským ministerstvem zdravotnictví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
HS Avatar autora | 1.12.2019
Jsem velmi spokojena.
5
HS Avatar autora | 12.9.2019
Jsem velmi spokojena,jak s produktem,tak s dodávkou.