Korolev Farm - Šungit so sabelnikom - 125 ml

Kód: 1825
433 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Krém na zlepšení stavu pohybového ústrojí se šungitem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungit je přírodní minerál se zvláštní krystalickou mřížkou, jejímž základem je uhlík. Tento nerost jako jediný na Zemi obsahuje léčivé fullereny (objevené v roce 1985), nový typ molekulární formy uhlíku. Jeho molekuly obsahují magické atomové číslo C60. Fullereny díky své struktuře mají celou řadu unikátních fyzikálních a chemických vlastností včetně silných léčivých a ochranných účinků. V současnosti se podařilo objevit celou řadu výjimečných vlastností šungitu, pro které právem může nést název "Kámen zdraví" nebo také "Lék 21.- století".

Použití: pro zlepšení funkčního stavu pohybového ústrojí

Aktivní prvky: '

-Śungit

-Nátržnica bahenní extrakt

-Mumio

-Cedrový olej

-Kolagén je vláknitý strukturální protein, který tvoří bílé vlákna (kolagenová vlákna) kůže, šlachy kostí, chrupavky, a všechny ostatní pojivové tkáně. Kolagen chrání a obnovuje kloubní chrupavku podporou nebo zvýšením syntézy synoviální tekutiny, která je potřebná pro mazání kloubu.

-Extrakt třezalky - je významné gemmoterapeutikum. Třezalka patří mezi nejsilnější byliny. Obsahuje hlavně silice, flavonový glykosid, barviva a třísloviny.

-Extrakt Aloe vera je cenným zdrojem enzymů, pryskyřice, glykosid aloin, vitamínů, minerálů a množství dalších látek. V současnosti je po aloe vera velmi velká poptávka, protože má blahodárný vliv na celý organismus.

-Extrakt ženšenu - Široký rozsah působení, používá se zejména při zánětech a nádorech, při virových infekcích, nejvyšší množství germania v přírodě.

-Extrakt z pelyňku pravé

Návod k použití: nanášet kruhovými masážními pohyby na oblast postiženého kloubu během 3 - 5 minut do úplného vstřebání 2 - 3 krát za den. Podle možnosti je třeba zajistit pro problémovou oblast teplo a klid na 1 - 2 hodiny. Minimální doba použití - 1,5mesiaca.Kontraindikácie: individuální nesnášenlivost jednotlivých komponent. na sliznice a na otevřené rány a pro děti do 3 let.

Ingredients / INCI: Aqua, Pelosi, mumio, Comarum Polustris Extract, Pinus Sibirica oil, Hydrolyzed Collagen, Hypericum perforatum Extract, Aloe Vera extract, Ginseng extrakt, Artemisia absinthium Extract, Sunflower Oil, Glycerine, carbopol, Sodium hydrixide, D-Panthenol, Microcare DMP, Fragrance composition.

Výrobce: Rusko.To není liek.Len pro venkovní použití.

Skladujte od +5 do +25 ° C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: