Korolev Farm - Šungit krém - bazám se včelím jedem - 125 ml

Kód: 1206
433 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Má výborné protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest a zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních. Aktivuje krevní oběh a zlepšuje metabolismus. Snižuje bolest, zlepšuje krevní oběh a výživu kloubů. Je vhodný k prevenci kloubních onemocnění, při chronických zánětlivých procesech, při změně související se stářím svalové a kosterní soustavy a při citlivosti na změny počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Aqua, Shungite, Mumio, Bee Venom Raw materiál, cedar oil, collagen hydrolysate, St. Johns wort extract, aloe extract, ginseng extract, wormwood extract, sunflower oil, biostimulant Vitanol, Dairy Acid, glycerin, dimeticone, cyclomethicone, Myritol 318, Cutina GMS, cetearyl alcohol, Arlamol TM HD, stearic acid, emulsion wax, propylene glycol, Kemaben, Triethanolamine, carbopol Ultrez-10, Trilon B, Microcar IT, parfume Compo 3

Způsob použití: Krém – balzám naneseme krouživými pohyby v průběhu 3 – 5 minut až do úplného vstřebání 2 – 3x denně v průběhu 3 – 5 týdnů. Po aplikaci zůstat v teple a klidu.

Upozornění: Individuální alergie na některou ze složek.

Objem: 125 ml

Datum spotřeby: 24 měsíců od data na uzávěru tuby

Země původu: RU

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky.

Šungitová voda pomáhá léčit zánětlivá onemocnění, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy. V průběhu let se začalo se šungitem a šungitovou drtí stále více a více experimentovat. Začala se používat s jezevčím tukem, proti bolesti, se včelím jedem, s mochnou bahenní atd. Fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drti, bylin a mastí začaly vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolily v Rusku vstoupit na trh konvenčním krémům proti otokům, které známe z našich lékáren. Více o šungitu se dozvíte na našem blogu zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní přípravky
Problém: Bolest
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: