Moringa COMPLETE - Jediný přírodní multivitamin - Moringa Caribbean - 120 kapslí + Náhodně vybraný dárek

Kód: 3404
1 139 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
20.12.2023
Položka byla vyprodána…

Dokonalou směs přírodních vitamínů A, E, B1, B6, C a K obsahují listy moringy karibské. My ji doplňujeme o přírodní vitamíny D, B12 a C. Je to jediný skutečně přírodní multivitamin. Podporuje imunitu a to hlavně díky obsahu přírodního vitamínu D a tím i odolnost proti virům a díky kvercetinu i proti korona-viru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MORINGA CARIBBEAN COMPLETE obsahuje 120 kapslí vysoce kvalitního prášku z listů stromu Moringa obohaceného o přírodní vitamin D, vitamin B12 a extra dávku vitaminu C extrahovaného z plodů šípku. COMPLETE je dokonalou a snadno vstřebatelnou směsí vitamínů, minerálů a antioxidantů ve správné kombinaci přímo z dílny přírody.

Moringa je v současnosti považována za jednu z nejkomplexnějších superpotravin na světě. Je bohatým zdrojem vápníku, hořčíku, železa, fosforu, vitamínu E, A ale i vitamínů skupiny B. Moringa obsahuje Querecin, látku podporující imunitu vůči virům. K dokonalosti a úplným zdravotním účinkům jí chybí jen extra dávka vitaminu D, vitaminu C a B12. Náš produkt COMPLETE je obohacen právě o tyto vitamíny!

Aktivní složky:

 • VITAMIN D

Dostatečný příjem vitamínu D nelze zajistit pouze stravou. Jeho nedostatek se donedávna spojoval jen s výskytem osteoporózy a později se přidala i snížená imunita a častá infekční onemocnění. V současnosti se ukazuje na význam vitamínu D v prevenci některých závážných onemocnění:

 • kardiovaskulárních onemocnění a vysokého krevního tlaku
 • diabetu typu 1 a 2
 • neurodegenerativních onemocnění.

Za bolestí svalů a oslabeným imunitním systémem, případně problémy s trávením můžeme hledat právě deficit D-čka – jsou to první varovné signály jeho nedostatku. V našem produktu Complete jsme zabezpečili nejen jeho dostatečné množství v denní dávce, ale také garanci vstřebání vitamínu. Moringa je totiž zároveň zdrojem hořčíku a vápníku, bez kterých suplementace vitamínu D nemá význam.

 • VITAMIN B12

S nedostatkem vitamínu B12 bojují všichni ti, kdo se rozhodli pro veganství a vegetariánství, případně mají nevhodně vyskládaný celkový příjem živin v jídelníčku. Problém nedostatku se projevuje zejména ve zvýšené koncentraci homocysteinu v těle, což vede ke zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění. Nedostatek vitamínu B12 se však může projevit i celkovou únavou a malátností, u dětí i neprospíváním.

Moringa Caribbean Complete zajišťuje dostatečný přísun tohoto vitamínu pro děti i dospělé.

 • VITAMIN C

Vitamin C patří mezi esenciální živiny, které si také neumíme sami vyprodukovat, ale jsme odkázáni na jejich příjem ve stravě. Faktem však je, že i přes naši snahu jen málokdy se podaří přijmout dostatek tohoto vitamínu v běžném jídelníčku. Důvodem jsou enormní nároky našeho těla – v období stresu, různých onemocnění, infekcí, ale také cvičení a tréninku. Už dávno víme, že zvláště v podzimním a zimním období je nezbytné jej suplementovat. Právě proto jsme obohatili náš produkt o kvalitní zdroj vitamínu C – a to o extrakt z plodů šípku, který je spolu s rakytníkem jedním z nejlepších přírodních darů C-čka.

 • MORINGA KARIBSKÁ (MORINGA CARIBBEAN)

Vědecké studie prokázaly, že listy Moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Díky vitamínům s antioxidačním efektem podporuje moringa zdravý růst a buněčný vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - thiamin, B2 - riboflavin, B3, B6 - pyridoxin) působí na stabilizaci duševní činnosti, stimuluje mozkovou činnost a inhibuje působení toxinů v organismu.

 KDY SÁHNOUT PO MORINGA CARIBBEAN COMPLETE

 • pokud se cítíte dlouhodobě unavení
 • při snížené imunitě a časté nemocnosti
 • při častých zánětlivých onemocněních
 • při prevenci před kardiovaskulárními onemocněními, diabetem a chronickými civilizačními onemocněními
 • při prevenci osteoporózy
 • pro antioxidační a protizánětlivé účinky

Dávkování:

 • Denní dávka pro dospělé nad 18 let - 2 × 2 kapsle (ráno a večer).
 • Denní dávka pro děti od 3 – 18 let – 2 × 1 kapsle (ráno a večer).
 • Kapsle užívat po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů, zapít 200 ml vody.

Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

3404_1

Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C, s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Uskladňujte mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Obsah: 120 kapslí

Země původu: Slovensko

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: