Dětská nerezová láhev - Baby Bottle w / Medium Flow Nipple - KLEAN Kanteen - 266 ml

Kód: 2263
709 Kč
Právě není skladem
Můžeme doručit do:
17.12.2021
Položka byla vyprodána…

Bezpečná, zdravá nerezová kojenecká láhev. Podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte. Zakřivený, zúžený tvar je navržen speciálně pro malé ručičky a široké hrdlo umožňuje snadné čištění i plnění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světová zdravotnická organizace doporučuje, aby se děti kojily rok nebo i déle. V KLEAN Kanteen věří, že přirozené kojení je nejlepší pro miminko, maminku, rodiny, životní prostředí i naši společnost. Zároveň ale v KLEAN Kanteen rozumí, že ne vždy se to podaří, ať už ze zdravotních, rodinných či pracovních důvodů. Kojenecká lahvička je pak občas nutností, aby se dítě nakrmilo mlékem nebo příkrmem.

Ať už kojíte, používáte příkrm či kombinaci obou, kojenecká lahvička KLEAN Kanteen vám nabízí bezpečnou, eko-přátelskou alternativu k plastům. Umožňuje miminkům uvolněné sání v přirozeném tempu. Napomáhá správnému vývoji dítěte. Vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8. Neobsahuje žádné BPA, ftaláty, ani další toxiny. Elegantně zakřivený tvar je navržen speciálně pro malé ručičky, široké hrdlo dovoluje jednoduché čištění, plnění či nalévání.

Dudlík z lékařského silikonu má v průměru více než 2 palce (přes 5 cm) a má proměnlivou tloušťku. Jak dítě saje, dlouhý dudlík se přizpůsobí a napodobuje způsob, jakým miminko ústy modeluje prsa během kojení. Napomáhá tak správnému rozvoji úst a zdravým zoubkům. Dudlík zároveň obsahuje systém dvojitého odvětrání, který je navržen tak, aby vaše dítě hltalo nápoj, a nikoliv vzduch, což chrání miminka před bolestivou kolikou a napomáhá zdravému trávení.

Hlavní přednosti:

  • lahvička z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8
  • zakřivený zúžený tvar navržený pro malé ručičky
  • snadno čitelné odměrky na vnitřku i vnějšku láhve
  • široké hrdlo pro snadné plnění i čištění
  • tvar dudlíku podporuje správné sání dítěte
  • měkký dudlík vyroben z lékařského silikonu podporuje správný vývoj úst a zdravé zoubky
  • dvojité odvětrání napomáhá redukci výskytu koliky u miminka
  • průtok dudlíku umožňuje uvolněné sání v přirozeném tempu
  • může jít do myčky, dá se vyvářet i sterilizovat
  • zdravotně nezávadné, bezpečné, vysoce kvalitní materiály (neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látkypřenosné, znovu použitelné a recyklovatelné

Specifikace:

Objem: 266 ml (9 oz)

Hmotnost: 90.7 g

Rozměry (v x š): 172.9 mm x 72.1 mm

Průměr hrdla: 54 mm

Mějte svou lahvičku čistou a vždy připravenou na cestu. Zkuste některý z našich ekologických čisticích prostředků nebo pomocníka ve formě kartáče nebo loofky, vaše láhev zůstane vždy čistá, voňavá a krásná. 

CertifiedClimateNeutral_Primary_Horizontal-1

Jsme rádi, že produkty této značky získaly certifikát Climate Neutral. Co to znamená? Hlavně to, že ve výrobě a logistice těchto produktů je uhlíková stopa 100% neutrální. Chcete vědět víc? Klikněte na stránku kde máme všechny naše certifikáty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: