Prací gel levandule (lahev 1 l) + Tělový krém, výživný

Kód: 00610
911 Kč
Skladem za 2 - 3 dny
litre
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla ovoněný přírodní levandulovou silicí. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to je, jak to funguje

Základem našeho pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Ohleduplnější k vašemu zdraví a planetě je už jen praní v samotných Mýdlových ořechách. Prací gel z mýdlových ořechů je vhodný i pro praní dětského oblečení a barevných látkových plen. Na základě ohlasů zákazníků ho doporučujeme i pro alergiky, ekzematiky a osobám s citlivou pokožkou. Hlavně v těchto případech doporučujeme kombinovat prací gel s Plákadlom prádla.

Koncentrát je vynikající řešení pro vás (neplatíte za zbytečnou vodu) i přírodu (méně obalového materiálu i paliva na přepravu).

K čemu se používá

  • na praní běžně znečištěného prádla v rukou i v pračce
  • vhodný zejména na barevné prádlo (neobsahuje bělící složku)

Jak se používá

Ruční praní:

  • cca 15 ml na prací dávku

Praní v pračce:

  • 30 ml (objem uzávěru láhve) na prací cyklus (4-5 kg ​​prádla)
  • koncentrát - 1 litr postačí až na 33 pracích dávek

Při větším znečištění prádla:

  • prádlo před samotným praním necháme odmočit: rozpustíme 1-2 lžíce prášku PUER v teplé vodě, prádlo necháme namočenou několik hodin (ideálně celou noc)
  • skvrny ošetříme před praním buď žlučovým nebo Olivovým mýdlem s citrónovým extraktem

Při tvrdé vodě:

Na bílé prádlo:

  • přidáme 1-2 lžíce bělícího prášku PUER

Teplota praní:

  • pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC; účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme jen pár centů za ohřívání vody

Možná Vám vrtá v hlavě

Jak správně ekologicky prát? Není to velmi náročné?

  • Když produkty YELLOW & BLUE vhodně nakombinujete, budete se pokaždé radovat z krásně vyprané prádla a zároveň prospějete přírodě a svému zdraví. Jednoduchý návod představuje Desatero ekoprania a podrobnější vysvětlení proč a jak podle desatera postupovat, naleznete v Kurze ekoprania. Na případné další otázky vám rádi odpovíme, napište nebo zavolejte.


Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní levandulová silice (lavandula intermedia, obsahuje parfém: linalool), benzoan sodný

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: