Omezení, které vznikly kvůli padnemickej situací nám dále neumožňují používat dopravu přes službu Zasilkovna- výdejní místa. Objednané zboží si však můžete pohodlně nechat dovést přímo k vám domů kurýrem DPD, nejvýhodnějším kurýrem a kurýrem České pošty.

Set Masticha Active + Masticha Vena - přírodní kůra na podporu zdraví + Náhodně vybraný dárek

Kód: 3211
1 863 Kč
Momentálně nedostupné

Kúra na podporu zdraví pro všechny věkové kategorie, aktivní lidi i seniory. Obsahuje dva přírodní produkty masticha Vena, masticha Active. Tyto produkty obsahují účinné látky, které působí na různé orgány těla - chioská masticha (žaludek), olivový extrakt s obsahem polyfenolů (oxidace cholesterolu, cévy, krevní tlak a obranyschopnost organismu), granátové jablko (protivirová aktivita)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra se skládá ze dvou přírodních doplňků - masticha Active a masticha Vena. Je určena pro všechny, kteří chtějí dát svému tělu soubor přírodních látek, které podpoří jednotlivé orgány těla. Vhodná je pro každého, kdo se chce starat o své zdraví komplexně.

Přírodní kúra na posílení organismu, je vhodná i pro lidi, kteří mají oslabenou imunitu nebo chtějí podpořit své trávení. Nemá vedlejší účinky a mohou ji užívat lidé všech věkových kategorii. Je vhodná i pro seniory.

Proč je třeba posílit imunitu?

Imunita může být oslabena z různých důvodů. Mezi nejčastější patří špatná životospráva, stres, nesprávná skladba potravy. Člověk, který má slabou imunitu je často nemocný, cítí se slabý, i běžné onemocnění mají u něj těžší průběh. Často se k těmto problémům přidávají i trávicí potíže - protože imunita se tvoří v žaludku a ve střevech. Silný a zdravý organismus si snadno poradí s viry, bakteriemi a stresem. Proto jsme do této kúry na podporu zdraví vybrali dva produkty - každý s působením na jinou část organismu.

JAK PODPOŘIT ZDRAVÍ PŘIROZENĚ?

Přírodní kúra na posílení zdraví působí v těchto krocích:

  1. Masticha ACTIVE: díky obsahu chioskej mastichy napomáhá správnému fungování žaludku a trávicího traktu. Ve zdravém žaludku se správně formuje imunita. Masticha Active je obohacena o aktivní kulturu přátelské kvasinky Saccharomyces boulardii a speciální kmen bakterie Lactobacillus reuteri DSM17648.
  2. Masticha VENA: chioská masticha obohacena o výtažky z oliv a granátového jablka. Olivový extrakt s obsahem polyfenolů pomáhá udržovat normální hladinu krevního tlaku, má příznivý vliv na oxidaci LDL cholesterolu, podporuje cirkulaci krve v cévách a podporuje obranyschopnost organismu proti nežádoucím externím vlivům. Olivový extrakt s obsahem polyfenolů přispívá ke zdraví horních cest dýchacích.

Dávkování: 3x denně užijte spolu 1 kapsli masticha Active + 1 kapsli masticha Vena. Vhodný čas na užití přípravku je před jídlem. Při doporučeném dávkování balíček na podporu zdraví vydrží na 33 dní užívání.

Skladování: Mastichový tobolky skladujte v suchu při teplotě max. 25 ° C v uzavřeném obalu.

UPOZORNĚNÍ: Děti do 6 let a těhotné a kojící ženy mohou masticha užívat až po poradě se svým lékařem. Buďte opatrné pokud máte nízký tlak nebo berete léky na snižování vysokého krevního tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidaci LDL cholesterolu a jeho následnému ukládání se v cévách, čímž nepřímo snižuje vysoký krevní tlak. Konzumace Chioskej mastichy také není vhodná pro osoby trpící alergií na pryskyřici. Masticha obohacena o probiotikum - masticha Active obsahuje probiotickou kvasinku, která není vhodná pro pacienty s centrálním žilním katétrem.

3211

 

Obsah balení: Masticha Active 100 tablet, Masticha Vena 100 tablet

Země původu: Řecko, Slovensko

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: