EVALAR MILONA 5- DOPLNĚK PRO ŽENY – 100 TABLET

Kód: 0376
317 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Milona 5 je bylinný přípravek určený pro ženy na ochranu a harmonizaci ženských orgánů. Tento přípravek v sobě kombinuje směs bylin (Sekerice, Čaga, Pivoňka, Sladké dřevo, Nechtík, Lopuch), které uvolňují ženské bolesti. Přečtěte si víc o tomto výrobci v článku na našem blogu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lopuch posilňuje přirozenou obranyschopnost těla, podporuje látkovou výměnu a čistí krev. Nechtík se Sladkým dřeve eliminuje změny související s věkem a posilňuje zdraví. Čaga optimalizuje metabolizmus a zlepšuje metabolizmus.
Způsob použití: 1 až 2 tablety 2x denně po dobu jezení. Doporučená doba užívání je 30 dní, kúru je možné zopakovat po 10 dnech.

Upozornění: Tento přípravek není určený pro děti. Nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku! Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky se
užívání nedoporučuje.

Složení:  Suché extrakty v 1 tabletě: Pamajorán obyčejný (Origanum vulgare L.) 135 mg, Lopuch větší (Arctium lappa L.) 125 mg, Pivoňka
lékářská (Paeonia officinalis) 75 mg, Nechtík lékařský (Calendula officinalis) 75 mg, Sladké dřevo (Glycyrrhiza glabra) 25 mg,  Sekernice tmavá (Hedysarum hedysaroides) 25 mg, Laminaria japonica 25 mg, Rezavec šikmý Čaga (Inonotus obliquus) 10 mg; plnidla: stearát vápenatý, oxid kremičitý.

Krajina původu: Rusko

INFORMACE O VÝROBCI
Hlavní cílem společnosti Evalar je dát každému možnost udržet a posilnit své zdraví, zlepšit kvalitu života pomocí přírodních, efektivních, vysoce-kvalitních a moderních léků: bylinných léků a potravinových doplňků.

Společnost Evalar je uznávaným odborníkem v oblasti bylinné medicíny a výživy. Skoro 25 roků kombinuje tradiční vědomosti a vědecký přístup. Stále se zlepšuje díky množství výzkumů v oblasti zdraví a novým technologiím ve výrobě.

Hlavními směry činnosti společnosti je vývoj a výroba přírodních léčiv a biologicky aktivních doplňků. Suroviny, které používají na výrobu produkce, se pěstují na plantážích firmy v oblasti ekologicky čistého pohoří Altaje. Společnost kotnroluje celý výrobní proces: od přípravy suroviny až po hotový výrobek. Přečtěte si víc o tomto výrobci v článku na našem blogu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: